• +420 776 712 071
  • info@gymnapajedla.cz

VacuFit & VacuSpace

GYM Napajedla > služby > VacuFit & VacuSpace
6 Kvě

VacuFit & VacuSpace

Kvě 6, 2015

 

VacuFit & VacuSpace jsou zařízení, umožnující chůzi v podtlaku.
Při chůzi dochází k cílenému spalování tuků na břiše, bocích, hýždích a stehnech. V běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20-30 minutách. V těchto stojích se tato doba zkrátí až o třetinu, tj. již po 6  8 minutách. Samotné cvičení trvá pouze 30 minut, avšak je dostatečně účinné.

Aktivní nastavení parametrů chůze umožňuje udržovat organismus v režimu aerobní aktivity, stavu metabolizmu, kdy dochází při pohybu k pokrytí energetické spotřeby přednostním spalováním tuků. Důležité pro efektivitu tohoto druhu cvičení je udržet tepovou frekvenci pod hranicí hodnot, pro které se používá výraz maximální tepová frekvence. Laicky řečeno tempo chůze, při kterém se zrychlí dech, ale člověk je ještě schopen plynule mluvit.

Díky silnému prokrvení pokožky a lepšímu zásobování kyslíkem je kůže hladší a jemnější. Již po 10-ti aplikacích jsou viditelné první výsledky (vyhlazení pomerančové kůže, zeštíhlení postavy, odstranění celulitidy, zlepšení fyzické kondice, aktivaci krevního a lymfatického oběhu). V podtlakových komorách VacuFit & VacuSpace se až o 50 % zvyšuje spotřeba energie ve srovnání se zátěží v normální atmosféře, tuky se dokonce spalují 3x rychleji. Terapie se provádí pravidelně 2x až 3x týdně. Důležitý je pitný režim v průběhu celého dne. Převážně také během cvičení, kdy se musí vypít minimálně 0,5 l tekutin.